Crazy Carrot Company

Maarten (21) en zijn moeder Estia (50) vinden dat er al genoeg mooie Lego op de wereld is om mee te bouwen en spelen. Daarom stellen zij uit partijen Lego, waar andere kinderen mee zijn uitgespeeld, weer complete en nette sets samen.

Maarten is al bijna zijn hele leven een grote fan van Lego. Hij weet hoe frustrerend het is als je een tweedehands Lego set koopt en deze niet compleet blijkt te zijn. Daarom tellen wij alle onderdelen na, zorgen dat ze schoon zijn en bouwen wij de sets eerst helemaal op, voordat deze weer uit elkaar worden gehaald en ingepakt.

Estia’s grote passie is duurzaamheid. Zij zorgt er daarom voor dat alle Lego zo duurzaam mogelijk verpakt wordt in zelfgemaakte en herbruikbare zakjes van reststoffen. En bestel je in onze webshop, dan maken wij ook bij het verzenden gebruik van hergebruikte materialen.

Dus ben je op zoek naar de ervaring van een nieuwe Lego set, maar dan een heel stuk duurzamer? Neem dan eens een kijkje bij de Crazy Carrot Company.

www.crazycarrotcompany.nl